VPIS V 1. LETNIK DODIPLOMSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV UM FERI

Datum objave: 4. julij 2018 | Datum poteka: 18. avgust 2018 | Avtor: Vladka Kožuh Ledinek

Spoštovani!

Obveščamo Vas, da bo vpis sprejetih kandidatov v 1. letnik dodiplomskih študijskih programov UM FERI potekal predvidoma po naslednjem urniku:

• ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • torek, 7. 8. 2018, ob 9. uri - visokošolski strokovni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • sreda, 8. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni in visokošolski strokovni študijski program Informatika in tehnologije komuniciranja,
  • četrtek, 9. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni in visokošolski strokovni študiski program Elektrotehnika,
  • petek, 10. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetna študijska programa Medijske komunikacije in Telekomunikacije ter visokošolski strokovni študijski program Mehatronika.

Skladno z rokovnikom razpisa za vpis bo Visokošolska-prijavno informacijska služba sklepe o rezultatih izbirnega postopka poslala do 25. 7. 2018.

Kandidati, ki boste v 1. prijavnem roku sprejeti, boste v prvem tednu avgusta vabilo in vpisno dokumentacijo prejeli na dom!

V primeru, da se ob navedenem terminu vpisa ne morete udeležiti, se lahko udeležite vpisa ob drugih vpisnih terminih v dneh od 6. do 10. 8. 2018, ob 9. uri, ali pa Vas na podlagi Vašega pooblastila vpiše druga polnoletna oseba. V ta namen smo pripravili pooblastilo, ki ga najdete v prilogi.

Se vidimo na FERI!