VPIS V 1. LETNIK DODIPLOMSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV UM FERI

Datum objave: 25. julij 2018 | Datum poteka: 10. avgust 2018 | Avtor: Vladka Kožuh Ledinek

Obvestilo je poteklo!

Spoštovani!

Obveščamo Vas, da bo vpis sprejetih kandidatov v 1. letnik dodiplomskih študijskih programov UM FERI potekal po naslednjem urniku:

• ponedeljek, 6. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • torek, 7. 8. 2018, ob 9. uri - visokošolski strokovni študijski program Računalništvo in informacijske tehnologije,
  • sreda, 8. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni in visokošolski strokovni študijski program Informatika in tehnologije komuniciranja,
  • četrtek, 9. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetni in visokošolski strokovni študijski program Elektrotehnika,
  • petek, 10. 8. 2018, ob 9. uri - univerzitetna študijska programa Medijske komunikacije in Telekomunikacije ter visokošolski strokovni študijski program Mehatronika.

Vsi vpisi bodo potekali na UM FERI, Koroška cesta 46, Maribor, v predavalnici Alfa (vhod iz Prežihove ulice).

Sprejeti kandidati boste vabilo in vpisno dokumentacijo prejeli na dom!

V primeru, da se ob navedenem terminu vpisa ne morete udeležiti, se lahko udeležite vpisa ob drugih vpisnih terminih v dneh od 6. do 10. 8. 2018, ob 9. uri, ali pa Vas na podlagi Vašega pooblastila vpiše druga polnoletna oseba. V ta namen smo pripravili pooblastilo, ki ga najdete v prilogi.

Se vidimo na FERI!