VABILO NA INFORMATIVNE DNEVE

Datum objave: 12. februar 2019 | Datum poteka: 17. februar 2019 | Avtor: Pia Prebevšek

Obvestilo je poteklo!

Vse, ki imate veselje in interes za sodobne tehnologije, v svojem bodočem poklicu pa si želite ustvarjalno delo, vabimo na naš informativni dan!

Obiščite nas v petek, 15. februarja 2019, ob 10. ali ob 15. uri in v soboto, 16. februarja 2019, ob 10. uri.

Predstavili vam bomo široko izbiro univerzitetnih in visokošolskih strokovnih študijskih programov:

Univerzitetni študijski programi:

Visokošolski strokovni študijski programi:

Ogledali si boste lahko tudi sodobno opremljene predavalnice in laboratorije in spoznali profesorje, asistente ter študente, ki vam bodo fakulteto predstavili skozi svoje oči.

V petek dopoldan se bodo predstavitvam posameznih programov pridružili tudi predstavniki iz podjetij - delodajalci, ki zaposujejo naše diplomante ter povedali več o možnostih zaposlitve po študiju ter vrstah in naravi dela.

V vseh treh teminih lahko parkirate v naši podzemni garaži - vhod s Prežihove ulice.

Se vidimo na FERI-ju!