Razpis za raziskovalne štipendije ASEF

Datum objave: 22. december 2017 | Datum poteka: 16. februar 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

Obvestilo je poteklo!

Ameriško-slovenska izobraževalna fundacija ASEF je objavila razpis za raziskovalne štipendije na 22 vrhunskih ameriških, kanadskih in angleških univerzah. Možne so prijave za področja fizike, biologije, medicine, strojništva, elektrotehnike, računalništva, okoljskih znanosti, prava, politologije in humanistike.

Razpis je objavljen na spletni strani ASEF: http://www.asef.net/visiting-usa. Rok za oddajo prijav je 15.2.2018. Morebitna vprašanja lahko pošljete na info@asef.net.

Fundacija ASEF štipendira slovenske študente in Američane slovenskih korenin za 10-tedenske poletne raziskovalne obiske na vrhunskih univerzah in raziskovalnih institucijah izven Slovenije. Štipendijski program ASEF krepi sodelovanje in izmenjavo znanja med Slovenijo in odličnimi tujimi univerzami. ASEF nadarjenim slovenskim študentom omogoča, da se osredotočijo na raziskovanje in razvijejo svoje potenciale v največji možni meri.

Vabljeni k prijavi!