Napoved razpisa »Javni razpis za sofinanciranje doktorskega študija študentov Univerze v Mariboru – generacija 2017

Datum objave: 17. julij 2017 | Datum poteka: 31. avgust 2017 | Avtor: Vladka Kožuh Ledinek

Obveščamo Vas, da je na spletni strani UM https://www.um.si/studij/financiranje/Strani/Napoved-objave-javnega-razpisa-%C2%BBJavni-razpis-za-sofinanciranje-doktorskega-%C5%A1tudija-%C5%A1tudentov-Univerze-v-Mariboru-%E2%80%93-2017.aspx objavljeno obvestilo oz. napoved objave javnega razpisa »Javni razpis za sofinanciranje doktorskega študija študentov Univerze v Mariboru – generacija 2017«.

Razpis bo namenjen študentom, ki bodo v študijskem letu 2017/2018 vpisani v 1., 2. ali 3. letnik doktorskega študija, ki še nimajo pridobljene ravni izobrazbe, ki ustreza ravni izobrazbe, pridobljeni po doktorskih študijskih programih tretje stopnje, in ki iz javnih sredstev še nikoli niso imeli sofinanciranega študija po študijskih programih za pridobitev doktorata znanosti, ne glede na to, ali so doktorski študij končali ali ne.

Kandidatom, ki se nameravajo prijaviti na javni razpis, svetujemo, da spremljajo obvestila o razpisu na naši spletni strani ali spletni strani UM.