Izmenjave za podiplomske študente na področju avtonomnih vozil

Datum objave: 18. maj 2018 | Datum poteka: 16. junij 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

Obvestilo je poteklo!

Pridobili smo možnost izmenjav podiplomskih študentov preko mednarodne CEEPUS mreže AutoAuto (CIII-SI-1313-01-1819), v okviru katere bodo potekale izmenjave podiplomskih študentov na področjih, povezanih z avtonomnimi vozili. Nosilne inštitucije mreže so UM FERI, TU Budimpešta in TU Graz, vključenih pa je še več univerz.

Študentje Univerze v Mariboru lahko pridobijo štipendijo za izmenjavo z:

število mesecevštevilo študentov
Graz University of Technology
Institute for Computer Graphics and Vision
Horst Bischof
32
Technical University of Sofia
Faculty of Telecommunications
Assoc. prof. Dr. GALIA MARINOVA
University of Zagreb
Faculty of Mechanical Engineering and Naval Architecture
Professor Zoran Lulić
Budapest University of Technology and Economics
Department of Automotive Technologies
Ph.D. Zsolt Szalay
31

Vloge za izmenjavo v zimskem semestru je potrebno oddati do 15.6.2018, odda jih študent na portal www.ceepus.info. Na portal se je potrebno registrirati in se prijaviti v mrežo CIII-SI-1313-01-1819 (Autonomous Vehicles Universities, AutoAuto). Platforma vas potem vodi skozi process prijave. V naslednjem koraku bo vlogo potrdila nacionalna agencija, potem pa še koordinator na naši univerzi.

Več podatkov je na portalu CEEPUS. Za morebitna vprašanja se obrnite na dr. Mirana Rodiča (miran.rodic@um.si).