Zbiranje sladkarij in igrač "Za igriv otroški nasmeh"

Datum objave: 4. december 2017 | Datum poteka: 16. december 2017 | Avtor: Pia Prebevšek

Novica je potekla!

Smo tik pred prazničnim decembrom, časom sreče in veselja, toplih objemov ter neizmerne radosti ob trenutkih, preživetih z našimi najdražjimi. Iskren nasmeh ob že najmanjših pozornostih nas ogreje tudi v najhladnejših decembrskih dneh.

Tudi letos želi Študentski svet Univerze v Mariboru poskrbeti, da so tega deležni vsi, tudi otroci iz socialno ogroženih družin!

Vabimo vas k tradicionalnem zbiranju sladkarij in igrač za otroke iz socialno ogroženih družin, ki jih bo v božičnem času z zbranimi dobrinami obdarila Zveza Prijateljev Mladine Maribor.

Zbiralna akcija pod sloganom “Za igriv otroški nasmeh” bo potekala od 20. novembra do 15. decembra 2017.

Stare in nove igrače ter sladkarije lahko odložite v škatle, ki so namenjene zbiranju in temu primerno tudi označene v:
• knjižnicah fakultet Univerze v Mariboru in
• UKM.

Skupaj lahko pričaramo igrive nasmehe na obraze otrok!