Vabilo na zimsko šolo "Razvoj spletnih rešitev z ogrodjem Angular"

Datum objave: 7. februar 2019 | Datum poteka: 15. februar 2019 | Avtor: Pia Prebevšek

Novica je potekla!

Na Inštitutu za informatiko bomo, v sodelovanju z Razvojnim centrom IKT Savinja Žalec, udeležencem zagotovili vpogled v sodobne pristope pri razvoju enostranskih spletnih rešitev s pomočjo ogrodja Angular.

V ta namen organiziramo tridnevno zimsko šolo med 20. 2. 2019 in 22. 2. 2019. Zimska šola bo potekala v prostorih podjetja v Žalcu.

Prijave bodo odprte do četrtke, 14. 2. 2019. Ker je število mest omejeno, si organizator pridržuje pravico do izbora kandidatov in kandidatk. O izboru ter o vseh podrobnostih (urnik, lokacija ipd.) boste obveščeni v petek, 15. 2. 2019.

Vabljeni, da si ogledate podrobnejše informacije in vsebino zimske šole ter da se prijavite na spletnih straneh.

Za vsa morebitna dodatna vprašanja smo na voljo preko e-pošte.