UŠC Leona Štuklja: brezplačna vadba za študente UM

Datum objave: 1. september 2018 | Datum poteka: 31. oktober 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

​Univerzitetni športni center Leona Štuklja študentom in zaposlenim na Univerzi v Mariboru ponuja obilo možnosti za ukvarjanje s športom in za rekreacijo.

Ponujamo vam igranje košarke, odbojke in malega nogometa ter skvoša in badmintona. Dvakrat tedensko poteka organizirano športno plezanje, vsak dan pa lahko vadite v fitnesu. Dvorana za borilne športe gosti treninge aikida.

V dvorani za aerobiko poteka vodena skupinska vadba, ki predstavlja eno najbolj zabavnih in učinkovitih oblik rekreacije. Izvajamo številne dinamične programe, kot so Strong Core, Power trening, Cardio Interval, Shape&Burn, ter nekoliko bolj umirjene, kot so pilates, jogalates in vadba za hrbtenico.

Na spletni strani UŠC Leona Štuklja si oglejte urnike vadbe, za dodatne informacije pa pišite na usc@um.si.

Za rezervacije terminov pokličite 031 709 710.

Študenti Univerze v Mariboru vadba v septembru in oktobru 2018 je brezplačna!