Razpis za tutorje študente za študijsko leto 2018/2019

Datum objave: 6. avgust 2018 | Datum poteka: 17. avgust 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

Novica je potekla!

Si perspektiven študent/študentka, ki želi pomagati drugim in išče nove izkušnje? Potem si prava oseba za tutorja!

Tutorji so študenti in študentke iz višjih letnikov (od vključno 2. letnika dodiplomskega študija naprej), ki pomagajo brucem in tujim študentom pri vstopu v univerzitetno okolje, svetujejo pri problemih, pomagajo izboljšati študijski uspeh in kakovost študija, krepijo stike med samimi študenti ter med študenti in profesorji naše fakultete.

Zraven priloge k diplomi boste pridobili še bogate izkušnje dela s študenti in organizacije dogodkov. Poleg tega, da boste pomagali študentom prebroditi težave, s katerimi ste se nekoč soočili tudi sami, boste pridobili številna poznanstva, prijateljstva in izkušnje.

Vabljeni v ekipo tutorjev študentov!

Prijavnico, ki se nahaja pod to objavo lahko:

• oddate v nabiralnik Študentskega sveta FERI, ki se nahaja ob vitrinah v bližini referata za študentske zadeve v objektu G2
  • pošljete skenirano na e-naslov tutorjiferi@um.si
  • pošljete po pošti, naslovljeno na: prodekanica za študentska vprašanja FERI, Maruša Lešnik, Koroška cesta 46, 2000 Maribor s pripisom »Ne odpiraj – vloga za tutorja študenta«;
  • izpolnite elektronsko (prijavnica je dostopna tukaj: https://goo.gl/forms/GbEKyAtWcXog3SmV2)

Prijavnice je možno oddati najkasneje do 17.8.2018 do 12. ure.