Postani tutor!

Datum objave: 25. avgust 2017 | Datum poteka: 5. september 2017 | Avtor: Pia Prebevšek

Novica je potekla!

Si perspektiven študent/študentka, ki želi pomagati drugim in išče nove izkušnje? Potem si prava oseba za tutorja!

Tutorji so študenti in študentke iz višjih letnikov (od vključno 2. letnika dodiplomskega študija naprej), ki pomagajo brucem in tujim študentom pri vstopu v univerzitetno okolje, svetujejo pri problemih, pomagajo izboljšati študijski uspeh in kakovost študija, krepijo stike med samimi študenti ter med študenti in profesorji naše fakultete.

Zraven priloge k diplomi boste pridobili še bogate izkušnje dela s študenti in organizacije dogodkov. Poleg tega, da boste pomagali študentom prebroditi težave, s katerimi ste se nekoč soočili tudi sami, boste pridobili številna poznanstva, prijateljstva in izkušnje.

Vabljeni v ekipo tutorjev študentov!

Prijavnico, ki se nahaja pod to objavo oddajte v nabiralnik ali pošljite na e-naslov na tutorjiferi@um.si najkasneje do 5.9.2017 do 12. ure.