Nagradni natečaj za pripravo kratkega filma

Datum objave: 28. februar 2018 | Datum poteka: 16. marec 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

Novica je potekla!

Veš kaj so davki? Kaj imaš ti od davkov? Posnemi kratki film in si prisluži iPad!
Finančna uprava RS za širjenje davčne kulture organizira javni natečaj za izdelavo kratkega filma (igranega/posnetega/animacije) na temo »Kaj imam od davkov?«.

Na Finančni upravi RS se trudijo, da bi ljudem približali védenje o tem, kaj vse imamo državljani od pobranih davkov, kot denimo brezplačno šolanje, zdravstvo, infrastrukturo, varnost itd.

Kakšen kratki film moram posneti?

Udeležencev ne želimo omejevati, zato si format lahko izberete sami. Dolžina posameznega kratkega filma je najmanj 1 minuto in največ 5 minut.

Ali lahko sodelujem skupaj s prijateljem?

Za nagrado se lahko potegujete posamezniki ali ekipe z največ tremi člani. Sodelujete lahko v dveh kategorijah:
• osnovnošolci
• ostali

Kakšno nagrado dobi zmagovalec?

Zmagovalec v obeh kategorijah dobi elektronsko napravo iPad Pro 9,7", 32GB. Če zmaga ekipa, dobi iPad vsak član ekipe.

Kaj moram narediti?

Od 20. 1. 2018 do vključno 15. 3. 2018 izpolni prijavnico (prijavnica je na zadnji strani Pravil*) in jo skupaj s kratkim filmom (avdio-video posnetek ali animacijo) na elektronskem nosilcu podatkov (CD, DVD, USB ključ ipd.) pošlji prek pošte na naslov:
Finančna uprava RS, Šmartinska 55, 1000 Ljubljana, s pripisom »Za natečaj«.

PRIJAVNICA IN PRAVILA: http://www.fu.gov.si/fileadmin/Internet/Drugo/Posebna_podrocja/Ustvarjalni_natecaj_za_pripravo_filmcka_Kaj_imam_od_davkov/Pravila_in_prijavnica.pdf

*V nagradnem natečaju ne smejo sodelovati zaposleni pri organizatorju tega natečaja.