freeŠn - študentski natečaj kreativnega komuniciranja

Datum objave: 8. marec 2019 | Datum poteka: 1. april 2019 | Avtor: Pia Prebevšek

Študentska sekcija Slovenskega društva za odnose z javnostmi (ŠS PRSS) že šesto leto organizira dogodek, katerega namen je študentom skozi sodelovanje v različnih delavnicah in tekmovanja v natečajih omogočiti, da izrazijo svojo ustvarjalno žilico in se naučijo nekaj novega.

Natečaj:

PRAVILA SODELOVANJA

1. Prijava na natečaj je brezplačna (ni plačila prijavnine).
  2. Na razpis se lahko prijavijo samo posamezniki, ki imajo status študenta na katerikoli univerzitetni ali višješolski izobraževalni instituciji v Republiki Sloveniji in niso družinski člani sodelujočih v žiriji.
  3. Na natečaju lahko posameznik sodeluje z enim delom v posamezni kategoriji.
  4. Delo mora ustrezati tehničnim pogojem posamezne kategorije, ki so zapisane v brifu. Zaradi objektivnosti ocenjevanja del morajo biti dela pripravljena tako, da imena avtorja ni mogoče razbrati iz naslovnice ali vodnega žiga.
  5. Navodila za oddajo del se nahajajo na tej strani. Dela, oddana na kakršen koli drug način, ne sodelujejo v natečaju.
  6. Prijava mora obvezno vsebovati naslednje priloge:
  • scan oz. fotografija potrdila o vpisu ali veljavne študentske izkaznice za študijsko leto 2018/2019
  • scan oz. fotografija osebnega dokumenta
  • izpolnjen prijavni obrazec (ime, priimek, naslov, telefonska št., e-mail, fakulteta oz. višja šola, naslov dela)
  1. Dela bo ocenila strokovna žirija, ki predstavlja pokrovitelja kategorije. Odločitev žirije je dokončna in zavezujoča.
  2. Prijavljena dela bodo razstavljena na razstavi, ki bo del projekta freeŠn.
  3. V vsaki kategoriji bo izbrano eno zmagovalno delo, ki bo prejelo razpisano nagrado.
  4. Razglasitev zmagovalcev bo na zaključnem dogodku, ki bo v aprilu 2019. V primeru, da se zmagovalec ne udeleži razglasitve, mu rezultate sporočimo po elektronski pošti v roku 24 ur.
  5. Zmagovalec mora v roku 7 dni potrditi, ali bo nagrado izkoristil. V primeru, da je ne bo, jo predamo drugonagrajencu.
  6. V natečaju sodelujejo vsa dela, oddana od 1. 3. 2019 do vključno 31. 3. 2019.

Več na povezavi: http://www.freesn.si/