Avtomatizacija v industriji in gospodarstvu 2019 (AIG'19)

Datum objave: 22. januar 2019 | Datum poteka: 25. februar 2019 | Avtor: Pia Prebevšek

Študentska sekcija na konferenci AIG’19 je priložnost, da študentje Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerze v Mariboru ter Fakultete za elektrotehniko, Univerze v Ljubljani in drugih slovenskih univerz ter fakultet s predstavijo svojih člankov strokovni javnosti pokažete svoje dosežke v okviru seminarskih nalog, praktikumov, diplom ali lastnih projektov, s širšega področja avtomatizacije, robotike ter mehatronike v industriji in gospodarstvu.

Vljudno Vas vabimo, da sodelujete kot avtorice/avtorji študentskih člankov. V poštev pridejo vaši dosežki v prejšnjem in letošnjem študijskem letu.

Študentski članek naj ima enako obliko kot redni članek. Pričakujemo obseg od 4 do 6 strani formata A4. Predloge z navodili o pisanju članka boste našli na spletni strani konference: http://www.aig.si/

Prijave člankov (naslov članka, imena avtorjev, mentorjev in elektronske naslove ter kratek povzetek) pošljite do ponedeljka, 25. 02. 2019, na elektronski naslov konferenca@aig.si
ter hkrati v vednost na peter.planinsic@um.si in maja.atanasijevic@fe.uni-lj.si

Celotne članke pričakujemo na iste elektronske naslove do ponedeljka, 18.03.2019.

Študentski članki so oproščeni kotizacije konference!