REŠITE SVOJ TEHNOLOŠKI PROBLEM S POMOČJO RAZISKOVALCEV

Datum objave: sreda, 29. november 2017 | Datum poteka: četrtek, 21. december 2017 | Avtor: Pia Prebevšek

KDAJ: v četrtek, 18. januarja 2018
KJE: FERI

V četrtek, 18. 1. 2018, bo v skladu z dogovorom o medsebojnem sodelovanju OZS ter Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko (FERI) in Fakultete za strojništvo (FS) Univerze v Mariboru potekalo srečanje med člani Obrtno-podjetniške zbornice in raziskovalci obeh fakultet s ciljem okrepiti sodelovanje in odgovoriti na konkretne izzive s katerimi se srečujejo podjetja in obrtniki.

Udeležencem bo predstavljeno delovanje in organiziranost obeh fakultet, sledili bodo prilagojeni ogledi določenih izbranih laboratorijev ter takojšnji individualni pogovori udeležencev z raziskovalci.

Srečanje je namenjeno tako vodstvenemu, kot tudi strokovnemu kadru v podjetjih.

REŠITE SVOJ TEHNOLOŠKI PROBLEM S POMOČJO RAZISKOVALCEV,

zato se 18. januarja 2018 udeležite srečanja in osebnih konzultacij z raziskovalci FERI in FS Univerze v Mariboru!

Prijave udeležencev je možna natej povezavido 20. 12. 2017.