Niz treh okroglih miz z rektorskimi kandidati

Datum objave: petek, 13. april 2018 | Datum poteka: sreda, 30. maj 2018 | Avtor: Pia Prebevšek

KDAJ: 19. april, 8. maj in 29. maj
KJE: Rektorat UM

V Visokošolskem sindikatu Slovenije so se odločili, da bodo v predvolilnem obdobju kot sindikat prispevali k ozaveščanju zaposlenih in študentov glede problematike, ki zadeva visoko šolstvo in UM, hkrati pa prispevali k vsebinski volilni kampanji.

V ta namen bodo organizirali niz treh okroglih miz, na katere so povabili rektorske kandidate in bodo namenjene temu, da volilno telo spozna njihova stališča. Sodelovanje so potrdili vsi štirje rektorski kandidati. Uvod v posamezno okroglo mizo bo krajše predavanje strokovnjakov o obravnavani tematiki.

Moderirane okrogle mize bodo v prostorih rektorata UM, Slomškov trg 15. v Dvorani Borisa Podrecce in Univerzitetni galeriji s pričetkom ob 15. uri potekale v naslednjih terminih:

19. 4. 2018, Mobing na delovnem mestu, dr. Elizabeta Zirnstein (UP), Univerzitetna galerija, ob 15.00

• 8. 5. 2018, Etika v visokem šolstvu, dr. Friderik Klampfer (UM), Dvorana Borisa Podrecce, ob 15.00

• 29. 5. 2018, Položaj žensk v visokem šolstvu, dr. Milica Antić-Gaber (UL), Dvorana Borisa Podrecce, ob 15.00

VABLJENI!