Microsoft Student Partners Meetup

Datum objave: ponedeljek, 4. marec 2019 | Datum poteka: sreda, 20. marec 2019 | Avtor: Pia Prebevšek

Dogodek je potekel!

KDAJ: torek, 19. marca, ob 16:00
KJE: predavalnica G2-P3 Gama

V torek, 19. marca bo organiziran prvi letošnji MSP meetup. Govorili bomo o aktualnih tematikah in tehnologijah, ki so že ali pa so na poti da postanejo del IT vsakdana.

Malo konkretneje – Microsoft Student Partnerji bodo v obliki zanimivih predavanj predstavili pregled naslednjih vsebin: electronJS (javascript in nativne namizne aplikacije), uporaba Unity ECS & C# Job System pri računalniških igrah, Microsoft Visio, Wordpress, Microsoft Office online pripomočki.

Poleg predavanj bo, kot zadnjič, seveda tudi čas za druženje, diskusijo in kos pice. :)

Prosimo vas, da se zaradi lažje organizacije dogodka prijavite na naslednji povezavi: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=TkbxjrYonUSVvuZp7j0IrCJvfxgWJZxMv_o_0O4spM9UMk1EUkxDVVhGNjE3Q0JSVUFKR0hPSDI4NC4u