NOVICE

ZAGOVORI DIPLOM

  • PRIMERJALNA GOVORNA IN VSEBINSKA ANALIZA MODERATORJEV RADIJSKEGA PROGRAMA

    15. 10. 2018 ob 10:30 v G2-P4 DELTA
    Kandidat: KELENC SARA
  • PRIMERJALNA ANALIZA NEVERBALNE KOMUNIKACIJE VODITELJIC OSREDNJIH TELEVIZIJSKIH INFORMATIVNIH ODDAJ

    15. 10. 2018 ob 10:30 v G2-P4 DELTA
    Kandidat: VOGLAR TEJA
  • RAZVOJ VARNOSTNEGA SISTEMA V OKOLJU IOT

    16. 10. 2018 ob 12:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: MITROVIĆ MILAN
  • IZBOLJŠANJE UPORABNIŠKE IZKUŠNJE IPTV Z DALJINSKO PRILAGODITVIJO PARAMETROV POVEZAVE xDSL

    17. 10. 2018 ob 09:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: PAVLOVIČ GREGOR
  • IZDELAVA VEZALNIH NAČRTOV S PROGRAMSKIM ORODJEM EPLAN

    17. 10. 2018 ob 13:00 v G2-P04
    Kandidat: TROŠT LUKA
  • SPLETNA APLIKACIJA ZA POVEZAVO STRANK S PODJETJI

    18. 10. 2018 ob 13:00 v G2-seminarska soba (2. nadstropje)
    Kandidat: DVORŠAK TOBI
  • PROGRAMSKI PAKET ZA TEHTANJE SUROVIN Z UPORABO TEHNOLOGIJE RFID

    18. 10. 2018 ob 13:00 v G2-seminarska soba (2. nadstropje)
    Kandidat: MARIN RADO
  • APLIKACIJA ANDROID-NAJBLIŽJA RESTAVRACIJA

    18. 10. 2018 ob 13:00 v G2-seminarska soba (2. nadstropje)
    Kandidat: URŠIČ KLEMEN
  • TRIDIMENZIONALNA PONAZORITEV GIBANJA MODELA IZDELKA Z UPORABO INERCIJSKE MERILNE ENOTE

    19. 10. 2018 ob 11:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: KOŠAK PEVEC GAŠPER
  • SISTEM ZA TESTIRANJE IN KALIBRIRANJE GIROSKOPSKIH PLATFORM

    22. 10. 2018 ob 11:00 v G-302
    Kandidat: PLASKAN BOŠTJAN
  • PRIMERJALNA ANALIZA PRODUKCIJE POLITIČNO DOKUMENTARNIH FILMOV

    22. 10. 2018 ob 11:00 v G2-P4 DELTA
    Kandidat: ĆEHIĆ MELISA
  • ANALIZA TEHNIČNIH ZNAČILNOSTI VEČERNIH DNEVNO-INFORMATIVNIH ODDAJ NA NACIONALNI IN KOMERCIALNI TELEVIZIJI

    22. 10. 2018 ob 11:00 v G2-P4 DELTA
    Kandidat: ŠOŠTARIČ MIHA
  • "ZREŽIRANI" PORTRET SKOZI MEDIJ FOTOGRAFIJE

    24. 10. 2018 ob 15:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: ŠKROBAR MATEJA
  • PRISOTNOST VIDEA NA SPLETNIH STRANEH OPERNIH HIŠ

    25. 10. 2018 ob 10:30 v G-217
    Kandidat: HINTEREGGER MOJCA
  • SISTEMI ZA SPREMLJANJE PODATKOV IZ INDUSTRIJE IN OBLAČNE STORITVE

    25. 10. 2018 ob 11:00 v G2-seminarska soba (II. nadstropje)
    Kandidat: MARTINŠEK LUCIJA
  • AVTOMATIZIRANA NAPRAVA ZA MERJENJE OPLAŠČENIH VRVNIH VLEKOV

    25. 10. 2018 ob 11:00 v G2-seminarska soba (II. nadstropje)
    Kandidat: ČREŠNAR ANTON
  • PRIMERJALNA ANALIZA MAKEDONSKEGA IN SLOVENSKEGA TV JUTRANJEGA PROGRAMA

    25. 10. 2018 ob 14:00 v G2-P2 BETA
    Kandidat: ALTIPARMAKOVA KAROLINA
  • PRIMERJALNA ANALIZA OSEBNOSTI SLOVENSKEGA RADIA

    25. 10. 2018 ob 14:00 v G2-P2 BETA
    Kandidat: OSOJNIK NUŠA
  • ANALIZA PERCEPCIJE MEDIJSKEGA OBČINSTVA

    25. 10. 2018 ob 14:00 v G2-P2 BETA
    Kandidat: TRIPKOVIČ KATJA
  • IZMENJAVA ELEKTRONSKIH RAČUNOV S POMOČJO TEHNOLOGIJE VERIŽENJA BLOKOV IN UMESTITEV V PROCESE ORGANIZACIJE

    25. 10. 2018 ob 15:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: AHEJ PATRIK
  • NAČRTOVANJE IN IZDELAVA BREZŽIČNEGA ZVOČNEGA SISTEMA

    25. 10. 2018 ob 15:00 v G2-P06
    Kandidat: PLAVČAK DENIS
  • ANALIZA IN OVREDNOTENJE MERITEV TRESLJAJEV Z UPORABO NIZKOCENOVNEGA MERILNIKA POSPEŠKOV MEMS

    26. 10. 2018 ob 10:30 v G-301
    Kandidat: LIPNIK SERGEJ
  • OVREDNOTENJE IZGUB INDUKCIJSKIH KUHALIŠČ S POL-MOSTIČNIMI RESONANČNIMI VEZJI IN RAZLIČNIMI NAČINI REGULACIJE IZHODNE MOČI

    7. 11. 2018 ob 13:30 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: KOKOVNIK JOŽE
  • ANALIZA ELEKTRIČNEGA POGONA HIBRIDNEGA VOZILA

    7. 11. 2018 ob 13:30 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: MASTNAK GREGOR

OBVESTILA ZA ŠTUDENTE

ERASMUS ŠTUDENTI / ERASMUS STUDENTS

DRAGI ŠTUDENTI!

OD 10. 10. 2018 DO 25. 10. 2018 BO ERASMUS PISARNA ZAPRTA.

HVALA ZA RAZUMEVANJE!

________________________________________________________________

DEAR STUDENTS!

ERASMUS OFFICE WILL BE CLOSED FROM 10. 10. 2018 UNTIL 25. 10. 2018.

THANK YOU FOR UNDERSTANDING!

RAZPIS 48. NATEČAJA ZA NAGRADE PROF. DR. VRATISLAVA BEDJANIČA

Objavljen je RAZPIS 48. NATEČAJA ZA NAGRADE PROF. DR. VRATISLAVA BEDJANIČA za doktorsko disertacijo in magistrska dela s področij elektroenergetskih sistemov, naprav, avtomatizacije v elektroenergetiki, vodenja sistemov in stikalne tehnike.
Prosimo, da predloge oddate v dekanatu pri gospe Nataliji Korošec do petka, 26.10.2018.

AKTUALNO

Pridi na FERI
Magisterij na FERI
Zaposlitvene možnosti

DOGODKI

TEDEN PROGRAMIRANJA 2018

TEDEN PROGRAMIRANJA 2018

Dogodek je vseevropska iniciativa z namenom približati programiranje in digitalno opismenjevanje vsakomur na zabaven in privlačen način. Inštitut za računalništvo bo izvedel več kot 15 delavnic na osnovnih in srednjih šolah. Več o dogodku na https://codeweek.eu

Spoznaj Drupal, sistem za razvoj naprednih spletnih aplikacij

Spoznaj Drupal, sistem za razvoj naprednih spletnih aplikacij

v predavalnici G3- amfiteater Gauss, v četrtek, 18. 10. 2018, ob 17. uri

ŠS FERI v sodelovanju s podjetjem Agiledrop organizira prvi Drupal dogodek v Mariboru. Dogodek bo zanimiv tako za začetnike kot tiste, ki ste se z Drupalom že srečali, saj bosta predavanji postregli z zanimivimi in praktičnimi nasveti. Vabljeni študenti in zaposleni!

Konferenca razvijalcev iger SGC

Konferenca razvijalcev iger SGC

Ljubljana, v soboto, 20. oktobra

Konferenca je namenjena vsem, ki se ukvarjajo z ustvarjanjem iger (za računalnike, konzole, mobilne naprave, itd.) ali jih to področje zanima.