NOVICE

TEHNOGENIJ 2016

TEHNOGENIJ 2016

Šolski center Krško-Sevnica in podjetje GEN energija že šesto leto organizirajo prireditev za promocijo tehnike in tehničnih ved med mladimi z naslovom Tehnogenij.

ZAGOVORI DIPLOM

  • ODDALJEN MERILNIK NIVOJA VODE V REZERVOARJU

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G-301
    Kandidat: KLANJŠEK URBAN
  • MIKROKRMILNIŠKI SISTEM ZA MERJENJE TEMPERATURE IN RELATIVNE VLAŽNOSTI

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: OBOJNIK ŽIGA
  • GALVANSKA LOČITEV RAČUNALNIŠKEGA IN INDUSTRIJSKEGA SISTEMA

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: POLANC ROK
  • PREGLED IN ANALIZA STANJA NA PODROČJU PRENOSA PODATKOV PRI DALJINSKEM VODENJU

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G-301
    Kandidat: ROBNIK PETER
  • DIAGNOSTIKA DELOVANJA SIGNALNO VARNOSTNE NAPRAVE NA ŽELEZNIŠKI POSTAJI DOMŽALE

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: RUPERT PETER
  • POMOŽNO NAPAJANJE CENTRALNEGA OGREVANJA V PRIMERU IZPADA OMREŽNE NAPETOSTI

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: SAMEC ROK
  • UMERJANJE VOLUMENSKIH TOKOV ZGOREVALNIH ZRAČNIH TOKOV KOTLA BLOKA 6 V TEŠ

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: TAŠLER MITJA
  • REZALNO RAVNALNA LINIJA

    26. 9. 2016 ob 10:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: ŽALIG OŽBEJ
  • ANALIZA MERILNEGA IN ZAŠČITNEGA SISTEMA TRANSFORMATORJA V ČRPALIŠČU II V ŠTORAH

    26. 9. 2016 ob 12:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: PLANINC MATEJ
  • POVEČANJE ENERGETSKE UČINKOVITOSTI IN KONKURENČNOSTI PODATKOVNIH CENTROV Z IZRABO OBNOVLJIVIH VIROV ENERGIJE

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: BABOC BOŠTJAN
  • ANALIZA UPORABNOSTI SISTEMOV HIŠNE AVTOMATIZACIJE

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: GOLEŽ DAMIJAN
  • KRMILJENJE STROJA ZA NAVIJANJE PROFILNEGA TOPLOTNEGA MENJALNIKA

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: GRIVEC DARKO
  • TEHNIČNA SESTAVA VARNOSTNEGA NADZORNEGA CENTRA IN DELOVANJE

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: HERGA BOJAN
  • STRATEŠKI MARKETINŠKI NAČRT TEHNOLOGIJE HUE V ORGANIZACIJI S TRGOVINSKO DEJAVNOSTJO

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: HUDERNIK BOŠTJAN
  • DIGITALNA OJAČEVALNA NAPRAVA ZA NAGLUŠNE OSEBE

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: LABA MIHA
  • DOLOČANJE ORIENTACIJE UMETNEGA SATELITA NA OSNOVI OSVETLITVE POSAMEZNIH PLOSKEV

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: LIKEB MIHA
  • NAČRTOVANJE IN IZVEDBA SOLARNE RAZSVETLJAVE

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: PODGORŠEK KLEMEN
  • ULTRAZVOČNA MERITEV HITROSTI IN SMERI VETRA

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3- diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: POTOČNIK MATJAŽ
  • MODELIRANJE TRANSFORMATORJA Z METODO KONČNIH ELEMENTOV

    27. 9. 2016 ob 9:00 v G3-laboratorij Shannon (I. nadstropje)
    Kandidat: VOLČIČ MARKO
  • RAZVOJ SODOBNIH UPORABNIŠKIH VMESNIKOV ZA PRENOSNE TELEFONE Z UPORABO GRAFIČNEGA OKOLJA GOOGLE MATERIAL DESIGN

    28. 9. 2016 ob 14:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: HIMMELREICH SIMON
  • INTEGRACIJA SISTEMA JIRA Z ORODJEM ZA ANALIZO DELOVANJA MOBILNIH APLIKACIJ TUMIVUT

    28. 9. 2016 ob 14:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: MLINARIČ SABINA
  • AVTOMATIZACIJA STISKALNICE ZA HLADNO KALIBRACIJO POLIZDELKOV

    29. 9. 2016 ob 8:00 v G2-P06
    Kandidat: BOČEK ANDRAŽ
  • PRIMERJAVA IZGRADNJE MALE IN VELIKE HIDROELEKTRARNE

    29. 9. 2016 ob 8:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: KOKOL MATEJ
  • IZDELAVA SPLETNEGA VMESNIKA ZA NADZOR INFRASTRUKTURE IT

    29. 9. 2016 ob 8:30 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: PETERNEL MATIC
  • ANALIZA SEMANTIČNIH OZNAK NA SPLETNIH STRANEH

    29. 9. 2016 ob 9:00 v G3-laboratorij Shannon (I. nadstropje)
    Kandidat: DRAČINA ANA
  • SODOBNA ZAŠČITA CERKEV PRED DELOVANJEM STRELE

    29. 9. 2016 ob 9:00 v C-202
    Kandidat: JAKLIN ELVIS
  • PRIMERJAVA DOMORODNIH ANIMACIJ CSS3 IN ANIMACIJ Z UPORABO JAVASCRIPTA

    29. 9. 2016 ob 9:00 v G3-laboratorij Shannon (I. nadstropje)
    Kandidat: PENŠEK ROK
  • ANALIZA ENERGETSKE UČINKOVITOSTI JAVNE RAZSVETLJAVE V MESTU LJUTOMER

    29. 9. 2016 ob 9:00 v C-202
    Kandidat: PUČKO ELVIS
  • UPOROVNI MERILNIK PRETOKA

    29. 9. 2016 ob 10:00 v G2-P06
    Kandidat: KATIČ MATEJ
  • PROBLEM PRENAPIHNJENIH MEDPOMNILNIKOV

    29. 9. 2016 ob 11:00 v G-217
    Kandidat: PREŠERN PRIMOŽ
  • STISKALNICA ZA SUHO STISKANJE TALILNIH VLOŽKOV

    29. 9. 2016 ob 11:30 v G-217
    Kandidat: BONIĆ SLAVKO
  • KRMILNI SISTEM ZA INKUBATOR IN VALILNIK JAJC

    29. 9. 2016 ob 11:30 v G-217
    Kandidat: MANDL BLAŽ
  • AVTONOMNO ALI DALJINSKO VODENO VOZILO Z UPORABO PAMETNEGA TELEFONA

    29. 9. 2016 ob 11:30 v G-217
    Kandidat: SEMPRIMOŽNIK BLAŽ
  • ADMINISTRACIJA SISTEMA CRM

    29. 9. 2016 ob 12:00 v G3-laboratorij Ada (I. nadstropje)
    Kandidat: RISTIČ MITJA
  • NADZOR OMREŽJA, OMREŽNIH NAPRAV IN STREŽNIKOV Z ODPRTOKODNIM SISTEMOM NAGIOS

    29. 9. 2016 ob 13:00 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: LIPONIK JANEZ
  • TEHNOLOGIJA NFC V UPORABNIŠKIH VMESNIKIH

    29. 9. 2016 ob 13:30 v G3-laboratorij Shannon (I. nadstropje)
    Kandidat: KOREN DEJAN
  • UPORABA TEHNOLOGIJE NFC V PODPORNIH ŽIVLJENJSKIH OKOLJIH

    29. 9. 2016 ob 13:30 v G3-laboratorij Shannon (I. nadstropje)
    Kandidat: KOSEM BORUT
  • PORAZDELJEN NADZOR OMREŽJA Z ORODJEM ZABBIX

    29. 9. 2016 ob 15:00 v G2-P06
    Kandidat: KELEMEN IVANA
  • RAZVOJ SPLETNE TRGOVINE NA PLATFORMI MAGENTO

    30. 9. 2016 ob 8:30 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: JAZBEC DENIS
  • VPLIV MOBILNIH APLIKACIJ ZA SAMOPOMOČ NA POSAMEZNIKA IN RAZVOJ TOVRSTNE APLIKACIJE

    30. 9. 2016 ob 8:30 v G3-diplomska soba FERI (I. nadstropje)
    Kandidat: MARTINČIČ ANŽE
  • ERROR PROBABILITY MODEL FOR IEEE 802.15.4 WIRELESS TRANSMISSION WITH CO-CHANNEL INTERFERENCE AND BACKGROUND NOISE

    30. 9. 2016 ob 9:00 v senatni sobi G2 (III. nadstropje)
    Kandidat: PEŠOVIĆ UROŠ

OBVESTILA ZA ŠTUDENTE

VPIS V 2. PRIJAVNEM ROKU

Obveščamo Vas, da bo vpis sprejetih kandidatov v 2. prijavnem roku potekal po naslednjem urniku:

  • ponedeljek, 26. 9. 2016, ob 9. uri - vpis v 1. letnike študijskih programov 2. stopnje
  • ponedeljek, 26. 9. 2016, ob 14. uri - vpis v 1. letnike študijskih programov 3. stopnje
  • sreda, 28. 9. 2016, ob 9. uri - vpis v 1. letnike študijskih programov 1. stopnje ter vpis po merilih za prehode

Vsi vpisi bodo potekali v predavalnici Alfa.

Sprejeti kandidati bodo vabila prejeli na dom.

Pozdrav brucem

Vabimo Vas, da se udeležite pozdrava brucem UM FERI, ki bo potekal v petek, 30. 9. 2016, od 10. ure dalje.

Zaključevanje študija na starih študijskih programih (sprejetih pred 11. 6. 2004)

Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o visokem šolstvu (Uradni list RS, št. 63/04) določa, da se lahko študentje, ki so se vpisali v stare študijske programe, sprejete pred 11. 6. 2004, izobražujejo in končajo izobraževanje pod pogoji, ki so veljali pred uveljavitvijo tega zakona, vendar najkasneje do 30. 9. 2016. Po tem roku dokončanje študija po vpisanem študijskem programu ne bo več mogoče.